Catering Sushi Poznań

Catering sushi z dowozem – Poznań i okolice

Organizujesz imprezę firmową, uroczystość rodzinną albo spotkanie ze znajomymi. Zamów Sushi z dowozem do wybranego miejsca na wskazaną godzinę. Wypełni poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie. 

  * Informujemy, że na zapytania odpowiemy niezwłocznie w godzinach pracy restauracji

  Wyjątkowe okazje wymagają specjalnej oprawy! Jeśli organizujesz przyjęcie urodzinowe, imprezę firmową, rodzinną uroczystość lub po prostu domówkę, Twoi goście z pewnością docenią wyśmienite jedzenie. Zamów sushi catering z dostawą z jednej z najlepszych japońskich restauracji w Poznaniu. Zapoznaj się z bogatym menu i wybierz dania, które skradną serca wszystkich uczestników.

  CATERING SUSHI Z DOWOZEM POZNAŃ - ZAWSZE PYSZNE, ZAWSZE ŚWIEŻE

  Goście naszej restauracji zawsze mogą mieć pewność, że dania, które u nas zamawiają z dostawą, są pierwszorzędnej jakości. Nasi szefowie kuchni w produkcji rolek, dań gorących, dodatków oraz innych pozycji z karty wykorzystują jedynie najlepsze składniki ze sprawdzonych źródeł. Autentyczne dania kuchni japońskiej tradycyjnie muszą składać się z prostych, ale przede wszystkim świeżych ryb, owoców morza, ryżu oraz wyjątkowych marynowanych warzyw czy innych charakterystycznych dodatków.

  Nasz sushi catering z dowozem to świetna opcja dla zabieganych, którzy szukają pomysłu na pożywny posiłek dla całej rodziny, jak i osób, które chcą uświetnić imprezę lub ważne wydarzenie. Gwarantujemy, że dania z karty naszej restauracji zostaną dostarczone na czas. Szef kuchni przygotuje potrawy na określoną liczbę osób, biorąc pod uwagę także wskazane przez Ciebie preferencje smakowe.

  Sushi catering
  Talerz z sushi
  Sushi na wynos

  WYGODNE ZAMAWIANIE SUSHI Z DOSTAWĄ - CATERING NA SPECJALNE OKAZJE

  Jeśli chcesz zaserwować swoim gościom bądź uczestnikom imprezy pierwszorzędne sushi na wynos, złóż zamówienie na miejscu w restauracji, telefonicznie bądź za pośrednictwem załączonego powyżej formularza kontaktowego. Zapewniamy, że odczytujemy zgłoszone za jego pośrednictwem zamówienia na dowóz na bieżąco, w godzinach pracy baru.

  Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy budżet, liczbę osób oraz wszelkie niezbędne szczegóły do realizacji dowozu. Możesz być pewien, że uwzględnimy w cateringowym menu także dania specjalne – np. przeznaczone dla wegetarian lub osób z alergiami pokarmowymi. Jedzenie zostanie dostarczone w wybranym przez Ciebie terminie, bezpośrednio pod wskazany adres (w granicach do 15 km od Poznania).